MOJE STAWKI

Złoty elektryk Kraków, usługi elektryczne premium. zaprasza! Otrzymasz od razu bezpłatną wycenę, albo po mojej wizycie na miejscu albo przez telefon. Niezależnie od tego czy masz już materiały, czy nie zostały jeszcze zamówione, zapewniam elastyczne opcje, aby problemy budżetowe nie przeszkadzały w naprawie lub remoncie. Zadzwoń do mnie w sprawie szczegółów dotyczących moich stawek. Jestem pewien że na pewno się dogadamy.

Voltmeter
Electrician at Work
Light Bulbs

W ROZLICZENIU ZA AWARIĘ

Niektóre naprawy i remonty wymagają udziału prawdziwego eksperta. W takich przypadkach oferuję stawki W rozliczeniu za awarię  jako najlepszą opcję dla klienta. Gwarantuję, że każdą pracę wykonuję dokładnie tak, jak należy. Z racji mojego bogatego doświadczenia jestem w stanie wstępnie ocenić koszty podczas naszej rozmowy telefonicznej. Oznacza to, że jeśli zauważysz jakiś problem po zakończeniu przeze mnie prac, wystarczy zadzwonić do mnie, a ja go natychmiast rozwiążę. Trzeba jednak mieć na uwadze, że usługi "na już" będą obarczone wyższym kosztem, gdyż jako dobry fachowiec mam poukładane prace  do przodu. Biorąc zlecenie awaryjne muszę przekładać pozostałe prace, co często wiąże się z niezadowoleniem innych klientów.

PRACE KOMPLEKSOWE

Jeśli chodzi o prace kompleksowe takie jak wykonanie lub wymiana całościowej instalacji elektrycznej w domu lub mieszkaniu, wtedy przed podaniem przeze mnie wiążącej wyceny, musimy się spotkać aby przedyskutować położenie punktów i inne rozwiązania. Do ogólnej wstępnej wyceny zaś, wystarczą mi rzuty z projektu oraz część opisowa instalacji elektrycznej w plikach na moją skrzynkę email.