WSZYSTKIE MOJE USŁUGI

Złoty elektryk Kraków, usługi elektryczne premium. zatrudnia profesjonalnych majstrów, których możesz bez stresu wpuścić do domu. Dokładam wszelkich starań, aby wszystkie moje usługi były wydajne i opłacalne. Mogę wykonać jednorazowe zlecenie albo prowadzić regularne prace konserwacyjne w Twoim domu lub innej nieruchomości.

Moja praca objęta jest gwarancją. Przy pierwszym spotkaniu przestawię wszystkie wymagane dokumenty i certyfikaty. Wybierz usługę, której potrzebujesz, aby przeczytać więcej o tym, co mogę zaoferować. Skontaktuj się następnie ze mną, aby uzyskać bezpłatny kosztorys.

Poniżej prezentuję moje usługi. Jeżeli nie widzisz tam jakichś które akurat potrzebujesz, zadzwoń do mnie. Cały czas się szkolę i zdobywam cenne doświadczenie, i być może będę mógł pomóc Ci z Twoim problemem.

gniazdo elektryczne
bezpieczniki
oświetlenie
awaria elektryczna
płyta indukcyjna
wideodomofon
monitoring
bramy zdalnie sterowane

NAPRAWA GNIAZDEK, PRZEŁĄCZNIKÓW, USŁUGI DROBNE. 

Naprawiam gniazdka oraz przełączniki. Od drobnych rzeczy jak wyrwane gniazdko, do wymiany oraz ustawień włączników schodowych. Pragnę przy okazji przypomnieć, że właściwe wyjmowanie wtyczki z gniazdka polega na przytrzymaniu obudowy gniazdka jedną ręką, drugą wyjmujemy wtyczkę. Nie działa światło, czy w jakimś gnieździe nie ma napięcia? Zadzwoń, naprawię to z radością.

AWARIE W SKRZYNI ROZDZIELCZEJ, WYMIANA BEZPIECZNIKÓW.

Wiadomo że awarie spadają na nas w najmniej oczekiwanym momencie. Coś zaiskrzyło w skrzyni? Nie ma prądu, a gdy próbujesz załączyć bezpiecznik, on od razu spada? Nie warto próbować tego naprawiać samemu, gdyż może się to skończyć porażeniem. Zadzwoń po elektryka niezwłocznie.

INSTALACJA OŚWIETLENIA WEWNĘTRZNEGO I ZEWNĘTRZNEGO.

Masz nowy żyrandol i nie potrafisz go podłączyć? Tradycyjny? Ledowy? Zajmę się tym od ręki. Łącznie z wywierceniem otworu w suficie i powieszeniem go. Sprawdzę też napięcie, żeby mieć pewność że będzie służył bezawaryjnie przez lata. Jeżeli Twój ulubiony żyrandol lub lampa przestała działać, również mogę go naprawić. Montuję również halogeny z czujnikiem ruchu, bardzo przydatne po zmroku.

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE.

Pilna awaria nie cierpiąca zwłoki? Chcesz wysuszyć włosy a gniazdko nie działa? Sąsiad zalał mieszkanie i nie masz prądu? Jeśli sprawa jest pilna, zadzwoń i na wstępie powiedz że chodzi o sytuacje awaryjną. Dołożę wszelkich starań by zjawić się jak najszybciej i wybawić Cię z opresji.

PŁYTY INDUKCYJNE.

Podłączam wszelkie urządzenia kuchenne oraz RTV i AGD.

Do podłączenia niektórych sprzętów jest wymagana obecność i montaż przez osobę uprawnioną.

Podbijam gwarancję, mam stosowne uprawnienia do tego celu. 

INSTALACJE DOMOFONOWE ORAZ WIDEODOMOFONOWE.

Wykonuję także i takie instalacje, zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe. Zapraszam do kontaktu, na pewno coś doradzę. Jak w przypadku innych akcesoriów, tutaj też jest możliwość zdalnego otwarcia furtki lub drzwi. Są też inteligentne zamki, które działają zdalnie. 

MONITORING

Instaluję też systemu monitoringowe. Wewnętrzne jak i zewnętrzne. Jeśli myślisz o montażu, jestem właściwą osobą. Są na rynku systemy zdalne, na przykład jest możliwość ustawienia powiadomienia na telefon że ktoś chodzi po ogrodzie, lub zapisywania i rozpoznawania twarzy, wiemy na przykład o której dziecko wróciło do domu.

BRAMY GARAŻOWE, WJAZDOWE ZDALNIE STEROWANE.

Silniki oraz sterowniki do bram, drzwi garażowych. Jestem w stanie podłączyć to wszystko, i daję gwarancję. 

Najczęściej takie urządzenia w karcie produktu mają zapisaną informację, że do podłączenia ich wymagane są uprawnienia. Ja takowe posiadam. W takich systemach jest możliwe zdalne sterowanie, na przykład możemy otworzyć bramę kurierowi będąc poza domem.